• Młodzi artyści na podium - Eko-Bal 2024

• Uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się na 25 edycji tegorocznego Eko-Balu w Pawłowie. Młodzi artyści wystąpili w dwóch kategoriach: ekologiczna poezja oraz inscenizacja. Igor Iżykowski, zaprezentował wiersz „Wilk nie jest zły”, zajmując I miejsce. Z kolei Zuzanna Felskowska („Biedronka”) i Amelia Szopińska („Gąsienica”) otrzymały wyróżnienie.

Klasa 2, w składzie: Helena Cysewska, Nadia Czupa, Bartosz Jankowski, Michał Kiedrowski, Lena Kiżewska i Wiktoria Zygmańska wystąpiła w inscenizacji pt. „ Ekologiczna bajka”  - zdobywając II miejsce. Na uwieńczenie sukcesów naszych zdolnych aktorów rodzice przygotowali im smaczną niespodziankę.

• Warsztaty Szkoła Liderów - Euroweek 26-30.01.2024

• W dniach 26-30.01.2024 grupa uczniów, wyróżniających się znajomością języka angielskiego, miała okazję uczestniczyć w warsztatach językowych w Lądku Zdroju. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez wolontariuszy Fundacji Euroweek: Beesan z Pakistanu, Shoumika z Bangladeszu i Mariam z Gruzji. Oprócz naszej szkoły w zajęciach uczestniczyli także uczniowie ze SP w Kisielicach. Zajęcia były zorganizowane od wczesnych godzin porannych aż do godziny 20.00. Uczestnicy warsztatów mieli okazję zobaczyć okolice, starą i nową część miasteczka uzdrowiskowego. Udało się także wejść na Górę Trzech Krzyży i wykąpać w niezwykłym (pod względem architektonicznym) basenie termalnym – Zdroju Wojciech. Pogoda wiosenno - zimowa umilała spacery w pierwszych dniach ferii. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty. Pewnie długo będą wspominali miło spędzony czas.