• Komunikaty Dyrektora

• Komunikat dotyczący ograniczeń w funkcjonowaniu szkoły

• 15.01.2021 15:42
          • Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i nauki z dnia 24.11.2020 r. oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 27 listopada 2020 r. zmieniającymi rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu
            oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 informuję, że praca szkół w dalszym ciągu będzie ograniczona do 22.12.2020 r. czyli do corocznej przerwy świątecznej, która trwać będzie do 03.01.2021 r. Natomiast od 04 do 17.01.2021 r. na terenie całego kraju trwać będą ferie zimowe.
            W dalszym ciągu bez zmian funkcjonują oddziały przedszkolne, a także zapewniamy funkcjonowanie świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Decyzją Rady Pedagogicznej zmianie ulegają w naszej szkole terminy klasyfikacji śródrocznej:
            propozycje ocen śródrocznych dla uczniów – do 14 grudnia 2020 r.
            ostateczne wystawienie ocen śródrocznych – do 29 stycznia 2021 r.
            zebranie z rodzicami – 04 lutego 2021 r.

Kochani Uczniowie, życzę Wam dużo wytrwałości w trakcie zdalnego nauczania i dużo sukcesów w nauce.
            Szanowni Rodzice dziękuję za Wasze wsparcie w trakcie nauki zdalnej, życzę zdrowia i cierpliwości w tych trudnych dla nas wszystkich czasach.

Dyrektor szkoły - mgr Teresa Kolińska
          • Komunikat dotyczący zdalnego nauczania

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zgodnie z wytycznymi Rządu informujemy, że okres nauczania zdalnego dla uczniów klas IV-VIII przedłuża się od dnia 09  do  29 listopada. Nauczanie będzie przebiegało zgodnie z planem zajęć stacjonarnych. Zajęcia będą się odbywały częściowo on-line, częściowo na zasadzie zadawania zadań poprzez e-dziennik lub przez MS-Teams. Zajęcia on-line mogą jednorazowo trwać do 30 minut. W pozostałym czasie uczniowie mogą kontaktować się z nauczycielem w celu zadawania pytań dotyczących lekcji używając umówionych kanałów.

W wyżej wymienionym okresie także uczniowie klas I – III przechodzą na system zdalnego nauczania. W sprawie zajęć on-line nauczyciele skontaktują się z rodzicami za pomocą dziennika elektronicznego, aby ustalić sposób ich prowadzenia.

Oddziały przedszkolne pracują normalnym trybem. Niestety nie będzie jednak posiłków dowozu dzieci do szkoły. Autobusy kursować będą wg wakacyjnego rozkładu jazdy, co oznacza tylko kursy liniowe.

Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się przejść przez ten, jakże trudny dla nas wszystkich, czas. Prosimy o wspieranie i motywowanie dzieci, kontaktowanie się z wychowawcami w przypadku trudności lub pytań oraz o życzliwe i konstruktywne podejście do zaistniałej sytuacji.

• Komunikat o zdalnym nauczaniu klas IV-VIII

• 15.01.2021 15:42
          • Od poniedziałku, 26.10.2020 r. do niedzieli, 08.11.2020 r., zgodnie z zarządzeniem Premiera, uczniowie klas IV - VIII będą realizowali obowiązek szkolny poprzez nauczanie zdalne.
            Uczniowie klas "0" - III będą uczęszczali do szkoły zgodnie z dotychczasowym planem.
            Proszę o śledzenie ogłoszeń w Librusie i na szkolnej stronie internetowej.
            Wszyscy uczniowie proszeni są o zachowywanie zasad izolacji: o ile to możliwe, pozostawanie w domach, niespotykanie się z osobami spoza miejsca zamieszkania. Ten czas ma służyć wyciszeniu epidemii, zmniejszeniu liczby zakażeń, więc proszę o poważne potraktowanie tego zarządzenia.
            Poza domem dzieci w wieku do 16 r.ż. mogą przebywać wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
            Nie opuszczamy też domu bez maseczek.
            W razie pytań i wątpliwości proszę o kontaktowanie się z wychowawcami.