• Komunikaty Dyrektora

• Komunikat dotyczący zdalnego nauczania

• 15.01.2021 15:42
        • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zgodnie z wytycznymi Rządu informujemy, że okres nauczania zdalnego dla uczniów klas IV-VIII przedłuża się od dnia 09  do  29 listopada. Nauczanie będzie przebiegało zgodnie z planem zajęć stacjonarnych. Zajęcia będą się odbywały częściowo on-line, częściowo na zasadzie zadawania zadań poprzez e-dziennik lub przez MS-Teams. Zajęcia on-line mogą jednorazowo trwać do 30 minut. W pozostałym czasie uczniowie mogą kontaktować się z nauczycielem w celu zadawania pytań dotyczących lekcji używając umówionych kanałów.

W wyżej wymienionym okresie także uczniowie klas I – III przechodzą na system zdalnego nauczania. W sprawie zajęć on-line nauczyciele skontaktują się z rodzicami za pomocą dziennika elektronicznego, aby ustalić sposób ich prowadzenia.

Oddziały przedszkolne pracują normalnym trybem. Niestety nie będzie jednak posiłków dowozu dzieci do szkoły. Autobusy kursować będą wg wakacyjnego rozkładu jazdy, co oznacza tylko kursy liniowe.

Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się przejść przez ten, jakże trudny dla nas wszystkich, czas. Prosimy o wspieranie i motywowanie dzieci, kontaktowanie się z wychowawcami w przypadku trudności lub pytań oraz o życzliwe i konstruktywne podejście do zaistniałej sytuacji.