• Komunikaty Dyrektora

• Nauczanie zdalne!

• 19.03.2021 13:04
        • Szanowni Państwo, z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży w całym kraju, a więc także nasi uczniowie.

W szkole funkcjonować będą oddziały przedszkolne. Dzieci otrzymywać będą posiłek, natomiast Gmina wstrzymuje kursy autobusów szkolnych, wobec czego rodzice zobowiązani są do osobistego dowozu dzieci do szkoły.

Ponadto w tym okresie, dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne w związku ze zwalczaniem COVID-19, szkoła ma obowiązek zorganizować opiekę świetlicową oraz zajęcia zdalne na terenie szkoły. Warunkiem jest wniosek rodziców.