• Komunikaty Dyrektora

• Komunikat o zdalnym nauczaniu klas IV-VIII

• 15.01.2021 15:42
        • Od poniedziałku, 26.10.2020 r. do niedzieli, 08.11.2020 r., zgodnie z zarządzeniem Premiera, uczniowie klas IV - VIII będą realizowali obowiązek szkolny poprzez nauczanie zdalne.
          Uczniowie klas "0" - III będą uczęszczali do szkoły zgodnie z dotychczasowym planem.
          Proszę o śledzenie ogłoszeń w Librusie i na szkolnej stronie internetowej.
          Wszyscy uczniowie proszeni są o zachowywanie zasad izolacji: o ile to możliwe, pozostawanie w domach, niespotykanie się z osobami spoza miejsca zamieszkania. Ten czas ma służyć wyciszeniu epidemii, zmniejszeniu liczby zakażeń, więc proszę o poważne potraktowanie tego zarządzenia.
          Poza domem dzieci w wieku do 16 r.ż. mogą przebywać wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
          Nie opuszczamy też domu bez maseczek.
          W razie pytań i wątpliwości proszę o kontaktowanie się z wychowawcami.