• Komunikaty Dyrektora

• Komunikat o zdalnym nauczaniu klas 0 - IV

• 21.10.2020 18:29
          • W związku z sytuacją epidemiczną w naszej szkole, w dniach 23 - 24 października klasy "0" - IV przechodzą na zdalne nauczanie.
            Nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą zadawać zadania poprzez dziennik Librus.
            Dzieci nie mogą opuszczać domów do niedzieli włącznie.
            W razie pytań proszę kontaktować się z wychowawcami.
            Prosimy śledzić ogłoszenia w dzienniku i na szkolnej stronie internetowej.
          • Komunikat dotyczący nauczania hybrydowego

• 20.10.2020 20:10
          • Od jutra, 21.10.2020 r. do 30.10.2020 r. zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Chojnice, uczniowie klas V - VIII będą realizowali obowiązek szkolny poprzez nauczanie zdalne. Uczniowie klas "0" - III będą uczęszczali do szkoły zgodnie z dotychczasowym planem. Czwartoklasiści otrzymają w późnych godzinach popołudniowych wiadomość w Librusie z tymczasowym planem lekcji. Proszę o śledzenie ogłoszeń w Librusie i na szkolnej stronie internetowej. Wszyscy uczniowie klas starszych proszeni są o zachowywanie zasad izolacji: pozostawanie w domach, niespotykanie się z osobami spoza miejsca zamieszkania. Uczniowie młodsi także powinni po lekcjach przebywać w domach rodzinnych. Ten czas ma służyć wyciszeniu epidemii, zmniejszeniu liczby zakażeń, więc proszę o poważne potraktowanie tego apelu.W razie pytań i wątpliwości proszę o kontaktowanie się z wychowawcami.
          • Komunikat dotyczący DEN

• 08.10.2020 21:09
          • 14 października obchodzimy w naszym kraju Dzień Edukacji Narodowej. Jest to dzień ustawowo wolny od zajęć edukacyjnych. Nie organizuje się w nim również dowozów i posiłku. Rodzice, którzy nie mogą zapewnić dzieciom opieki, proszeni są o zgłoszenie tego faktu wychowawcom do dn. 12 października celem zorganizowania jej w szkole.
          • Komunikat dotyczący wznowienia funkcjonowania szkoły

• 04.10.2020 14:56
          • Informuję, że jutro, tj. w poniedziałek 05.10.2020 r. zostaną wznowione zajęcia edukacyjne w szkole.
            Proszę o restrykcyjne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (maseczki, dezynfekcja, dystans) zarówno w szkole jak i podczas dojazdu autobusem.
            Sytuacja jest dynamiczna i w każdej chwili może ulec zmianie, dlatego proszę śledzić kolejne komunikaty.
            Uczniowie z najmniejszymi objawami infekcji proszeni są o pozostanie w domach.
          • Komunikat Dyrektora Szkoły

• 04.10.2020 14:54
          • W związku z potwierdzeniem przypadku zakażenia koronawirusem w naszej szkole, dyrektor GZO w porozumieniu z chojnickim sanepidem, zarządziła zamknięcie placówki w dniach 01 - 02 października (czwartek i piątek).
            W tych dniach uczniowie (i w miarę możliwości osoby, z którymi mieszkają) powinni przebywać w domach (ewentualnie w przydomowych ogródkach) i nie mogą kontaktować się z osobami postronnymi. Lekcje nie będą się w tym czasie odbywały (także zdalnie).
            Prosimy o systematyczne śledzenie komunikatów w Librusie i na szkolnej stronie internetowej.
            Warto ten czas wykorzystać na nadrabianie zaległości w lekcjach i czytanie lektur;).
            Życzymy zdrowia i do zobaczenia wkrótce!