• Komunikaty Dyrektora

• Komunikat dotyczący nauczania hybrydowego

• 20.10.2020 20:10
        • Od jutra, 21.10.2020 r. do 30.10.2020 r. zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Chojnice, uczniowie klas V - VIII będą realizowali obowiązek szkolny poprzez nauczanie zdalne. Uczniowie klas "0" - III będą uczęszczali do szkoły zgodnie z dotychczasowym planem. Czwartoklasiści otrzymają w późnych godzinach popołudniowych wiadomość w Librusie z tymczasowym planem lekcji. Proszę o śledzenie ogłoszeń w Librusie i na szkolnej stronie internetowej. Wszyscy uczniowie klas starszych proszeni są o zachowywanie zasad izolacji: pozostawanie w domach, niespotykanie się z osobami spoza miejsca zamieszkania. Uczniowie młodsi także powinni po lekcjach przebywać w domach rodzinnych. Ten czas ma służyć wyciszeniu epidemii, zmniejszeniu liczby zakażeń, więc proszę o poważne potraktowanie tego apelu.W razie pytań i wątpliwości proszę o kontaktowanie się z wychowawcami.