• Komunikaty Dyrektora

• Nauczanie hybrydowe

• 13.03.2021 12:02
        • PILNE!
          Szanowni Państwo, w związku z rozwojem sytuacji epidemicznej w naszym kraju oraz w woj. pomorskim, premier wprowadził nowe obostrzenia dla naszego województwa. Co za tym idzie, Minister Oświaty wprowadził rozporządzeniem obowiązek nauczania hybrydowego w szkołach.
          W związku z powyższym wprowadzam następujący porządek zajęć w SP im. Przyjaciół Ziemi w Kłodawie w terminie od 15.03 do 20.03.2021 r.:
          1. nauka w trybie stacjonarnym w szkole: oddziały przedszkolne i klasa I;
          2. nauka zdalna: klasy II i III;
          3. klasy IV – VIII w dalszym ciągu nauka w trybie zdalnym.
          Autobusy dowożące dzieci do szkoły pozostają, jednak w obecnej sytuacji zalecany jest dowóz we własnym zakresie oczywiście w miarę możliwości. Dzieci będą otrzymywać posiłek, otrzymają go także uczniowie klasy ósmej w dniach, gdy pisać będą egzamin próbny.
          Nie wiemy, jak będzie rozwijać się sytuacja, dlatego prosimy obserwować wiadomości dotyczące rozwoju epidemii, a my będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania szkół.
          Dyrektor szkoły - Teresa Kolińska